Collection: Wandawega Farm Stand

Locally sourced and jarred farm goods
16 products
  • Strawberry Rhubarb Jam 8 Oz.
    Regular price
    $6.50
    Sale price
    $6.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold Out
  • Honey 1 lb.
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold Out
  • Whole Dill Pickles 1 Qt.
    Regular price
    $8.25
    Sale price
    $8.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold Out
  • Dilly Bean 1 pt.
    Regular price
    $9.00
    Sale price
    $9.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold Out
  • Apple Butter 8 Oz.
    Regular price
    $6.50
    Sale price
    $6.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold Out
  • Pickled Beets 1 Pt.
    Regular price
    $8.00
    Sale price
    $8.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold Out
  • Garden Medley 1 Pt.
    Regular price
    $8.00
    Sale price
    $8.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold Out
  • Dill Pickle Spears 1 Qt.
    Regular price
    $8.25
    Sale price
    $8.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold Out
  • Apples
    Regular price
    $0.99
    Sale price
    $0.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold Out
  • Dill Pickle Chips 1 Pt.
    Regular price
    $8.25
    Sale price
    $8.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold Out
  • Blueberry Jam 8 Oz.
    Regular price
    $6.50
    Sale price
    $6.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold Out
  • Strawberry Raspberry Jam 8 Oz.
    Regular price
    $6.50
    Sale price
    $6.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold Out
  • Personal Watermelon
    Regular price
    $8.00
    Sale price
    $8.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold Out
  • Onions
    Regular price
    $1.00
    Sale price
    $1.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold Out
  • Assorted Gourds
    Regular price
    $3.50
    Sale price
    $3.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold Out
  • Potatoes
    Regular price
    $1.00
    Sale price
    $1.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold Out